Baznīcas iekš ār remontdarbi
  2020.gada čaklā vasara
Ražas svētki ir pateicības svētki
28.11.2018. Mūsu draudzes mācītājs Arnis Eltermanis tika iesvētīts kā Jūrmalas iecirkņa prāvests

Viesojas Doma draudzes svētdienas skola 11.02.2018.
   11.februārī viesos pie mūsu Svētdienas skolas bērniem bija atbraukuši bērni no Doma draudzes Svētdienas skolas.

Draudzes vakars 04.02.2018.
   Vakara apraksts sadaļā "Notikumi"
Iesvētības un kristības Ziemassvētku rītā 25.12.2017.
  Pieraksti sadaļā "Notikumi"
Ekskursija uz Bruknu, Bārbeles pamatskolu un Valles baznīcu 09.12.2017.
  Stāsts par ekskursiju sadaļā "Notikumi"

Svētdienas skolas Ziemassvētki 18.decembrī
  18.decembra svētdienā Doles Tautas namā tikās svētdienas skolas bērni un skolotājas, lai svinētu Jēzus Kristus piedzimšanas svētkus.  Izskanēja gan kopīgas lūgšanas, gan katrs bija parūpējies par priekšnesumiem, kā arī jautrība kopīgajās rotaļās. Beigās tika izdalītas mūsu un Stovneres draudzes sarūpētās Ziemassvētku dāvaniņas. Sirsnīga pateicība mūsu un Stovneres draudzei par tām, kā arī īpašs paldies Stovneres draudzei par finansiālo atbalstu svētdienas skolas mācību norisei.
Stovneriešu viesošanās 04.08.-06.08.2017

Foto no pirmās tikšanās 4.augustā un Ķekavas augstākās vietas apmeklējumu, draudžu kopīgās ekskursijas uz Balto kāpu Saulkrastos, Āraišiem, Cēsīm sestdien, 05.augustā,  kopīgā dievkalpojuma un sadraudzības pēcpusdienas.
Taizē Rīgā (Ķekavā)
39.Eiropas jauniešu tikšanās Rīgā, kurā aktīvi piedalījās arī   ķekavieši uzņemot viesus savās ģimenēs, kā arī draudze.
Draudzes vakars 2016.gada 7.februārī
  Tradicionāla draudzes tikšanās gada sākumā Ķekavas kultūras namā, lai atskatītos uz draudzē paveikto iepriekšējā gadā, lai teiktu paldies čaklākajiem kalpotājiem un priecātos kopīgi muzicējot. Apraksts "Notikumos"
Krusta ceļš 2014

Draudzes vakars 2014.gada 12.janvārī
  12.janvārī Ķekavas kultūras nama viesību zālītē Esteres vadībā noritēja draudzes vakars, kurā baudījām gan svētdienas skolas bērnu un draudzes mūziķu priekšnesumus, gan Rutas un Gaidas dzeju, kā arī ziņojumus par draudzes garīgo dzīvi un finansiālo pusi. Sirsnīgi pateicības vārdi par kalpošanu un iesaistīšanos draudzes dzīvē mijās ar draudzes dziedātām dziesmām un prieku par kopā būšanu ziemas svētdienas vakarā.

Draudzes vakars 06.01.2013.
Zvaigznes dienā kuplā skaitā tikāmies Ķekavas kultūras nama omulīgajā viesību zālītē, lai izvērtētu un padalītos iepriekšējā gadā piedzīvotajā, priecātos par brīnišķīgajiem priekšnesumiem, vienkārši parunātos un padomātu par veicamo šajā gadā.
Pretī "Zelta rudenim 2012"
20.oktobrī devāmies uz Latvijas dienvidu pusi-Vecumniekiem, Bārbeli, Skaistkalni un Bruknu.
Brauciens ciemos pie Stovneres draudzes Norvēģijā 23.08.-28.08.2012.

Bijām 9 braucēji - Ruta, Anda, Maira, Rudīte, Sandra, Linda, Uģis, Raivis un Jānis no Katlakalna draudzes kā šoferis un busiņa īpašnieks. Pateicība Jānim! Maršruts - Ķekavas baznīca, Rīgas pasažieru osta, Stokholma, šķērsām pāri Zviedrijai uz Oslo, kur atrodas Stovnere, un pēc 3 dienām tāds pats ceļš atpakaļ.  Stāsts par ceļojumu sadaļā "Notikumi"-2012.gads.

„PandaMania” 2012.gads

Svētdienas skolas 2010./2011. mācību gada noslēgums

Pirmais ekumēniskais Krusta ceļš Ķekavā 2011.gada Lielajā Piektdienā

Ciemos pie Blīdenes draudzes 01.10.2011.

Draudzes vakars 2010

Draudzes vakars 2011.

Nometne Zviedrijā

Ciemos pie Stovneres draudzes 2009